Unikatowe gadżety dla Twojego psiaka!

Masz psa i chcesz ułatwić sobie codzienne obowiązki z nim związane? Nie zwlekaj dłużej i sprawdź ofertę sklepu online regmag.pl. Znajdziesz tam wiele oryginalnych i funkcjonalnych akcesoriów nie tylko dla zwierząt, ale także dla domu, garażu i ogrodu. Nie brakuje zabawek dla dzieci i kosmetycznych gadżetów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. A wszystkie produkty są  w bardzo atrakcyjnych cenach! Jeśli pracujesz całymi dniami i chcesz zadbać o komfort swojego pupila, zainwestuj w kilka praktycznych gadżetów, takich jak pastuch elektryczny dla psa czy automatyczny podajnik do karmy. Dzięki nim twój pupil poczuje się zaopiekowany, ponieważ w wyznaczonych porach dnia zje swój posiłek, a potem swobodnie będzie mógł bawić się na świeżym powietrzu. 

Do czego służy pastuch elektryczny dla psa?

Pastuch elektryczny dla psa to system dedykowany pupilom, który tworzy bezpieczne ogrodzenie. Dzięki niemu masz pewność, że pies będzie przestrzegał wyznaczonych granic do zabawy w ogrodzie. Najnowsza wersja dostępna na regmag.pl posiada obrożę z akumulatorem i dzięki temu nie trzeba pamiętać o bateriach. Obrożę ładuje się, tak jak inne produkty za pomocą gniazda elektrycznego. Elektroniczny system ogrodzeniowy daje Ci gwarancję bezpiecznego wybiegu dla psa. Urządzenie jest łatwe zarówno w montażu, jak i obsłudze. System pozwoli Ci stworzyć zakazane strefy, których pupil nie powinien przekraczać. Warto jeszcze dodać, że odbiornik jest wodoodporny i śmiało można z niego korzystać podczas deszczu czy śniegu. 

Na czym polega fenomen automatycznego podajnika do karmy?

Automatyczny podajnik do karmy przeciwdziała sytuacjom, w którym twój pupil może poczuć się głodny. Kiedy wychodzisz do pracy i nie ma Cię cały dzień w domu, a chcesz mieć pewność, że piesek zje porcje suchej karmy o wyznaczanych przez Ciebie porach,zamów automatyczny podajnik do karmy. Produkt dostępny w sklepie umożliwia programowanie godzin i podanie zwierzakowi nawet pięciu posiłków w ciągu dnia. Estetyczne wykonanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że nowoczesny model będzie pasował do każdego wnętrza.