Skup bydła: lubelskie

Skup bydła: lubelskie

Jesteś hodowcą bydła z województwa lubelskiego? Podejmij współpracę z OSI POLAND FOODWORKS. Jako jedna z największych ubojni w Polsce i Europie zapewniamy konkurencyjne warunki. Nasz skup bydła z województwa lubelskiego zapewni Ci sprawny odbiór zwierząt na konkurencyjnych warunkach. Poznaj zasady współpracy i skontaktuj się, aby dołączyć do grona naszych partnerów.

Skup bydła z województwa lubelskiego – współpracuj z najlepszymi

OSI POLAND FOODWORKS to partner, któremu zaufały dziesiątki tysięcy polskich hodowców bydła. Nie bez powodu. Stawiamy na uczciwe i przejrzyste warunki współpracy, atrakcyjne stawki skupu zwierząt, a także na dobrostan bydła, które do nas trafia.

Hodowca, który zdecyduje się na współpracę z nami, może liczyć na:

  • korzystną ramową umowę kontraktacyjną, której zapisy zostaną uzgodnione indywidualnie, zgodnie z potrzebami obu stron,
  • szereg dodatków i premii dla stałych partnerów oraz gospodarstw, które zdecydują się przystąpić do programu zrównoważonej hodowli „Cultivate”,
  • bezpośredni odbiór zwierząt z fermy, z zachowaniem zasad dobrostanu – nie musisz dowozić bydła do naszych punktów odbioru. To leży po naszej stronie,
  • stale aktualizowanych cen skupu bydła – w lubelskim informację o stawkach uzyskasz od naszego lokalnego przedstawiciela. Nowy cennik jest publikowany w każdy wtorek,
  • rozliczenia w oparciu o system klasyfikacji EUROP – cena za skupowane bydło jest uzależnione m.in. od płci i typu zwierzęcia, jak również od zewnętrznego otłuszczenia tuszy. Oceną jakościową zajmują się doświadczeni eksperci.

Kto może skorzystać ze skupu bydła w lubelskim z naszej oferty?

Obsługujemy wszystkich hodowców – bez względu na skalę działalności. Współpracujemy m.in. z:

  • indywidualnymi rolnikami hodującymi małe stada bydła,
  • spółdzielniami rolniczymi,
  • spółdzielniami produkcyjnymi,
  • państwowymi gospodarstwami rolnymi.

Przyjmujemy bydło od 1 sztuki. Dlatego jesteśmy otwarci na każdą propozycję.

Przyjmujemy bydło różnych ras – zarówno najpopularniejsze krowy mleczne, jak i bydło mięsne. Akceptujemy zwierzęta czystorasowe, jak i mieszane. Warunki odbioru oraz stawki ustalimy z Tobą bezpośrednio – w zależności od jakości pozyskiwanego surowca.

Skup bydła na Lubelszczyźnie z dbałością o dobrostan zwierząt

OSI POLAND FOODWORKS kładzie szczególny nacisk na dobrostan zwierząt, które są pozyskiwane na ubój. Tego samego oczekujemy od dostawców. Dlatego przyjmujemy wyłącznie zwierzęta zdrowe, w dobrej kondycji fizycznej, nieobite i nieognojone. Nie przyjmujemy bydła poniżej 8. miesiąca życia, samic w zaawansowanej ciąży i do 7 dni po porodzie ani zwierząt ze złamaniami, przekarmionych czy wyczerpanych.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do stanu zdrowia zwierząt, które chcesz przeznaczyć do naszego skupu bydła w pomorskim, skontaktuj się z lekarzem weterynarii opiekującym się stadem. Szczegóły możesz umówić również z naszymi ekspertami.

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym skupem bydła? Zadzwoń i ustal szczegóły. Zapraszamy!